.

.

Фустанот за девојчиња од мало девојки за девојки за мали деца, големини 2Т-5Т

Фустанот за девојчиња од мало девојки за девојки за мали деца, големини 2Т-5Т

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Тони вртења се очекуваат во овој туту фустан инспириран од моето мало пони! Ibrивотен и забавен, овој фустан има мека, памучна мешавина маица со нејзините омилени мои мали пони ликови на предниот дел. Кратките ракави за треперење го надополнуваат незгодното здолниште Туту за нејзиниот најсечен изглед уште! Материјал : БОДИЦИ : 60% памук/40% полиестер; Здолниште : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Ракави : кратки ракави за треперење. Карактеристики : Подготвено здолниште на Туту. © Хасбро. Сите права се задржани . Моето мало Пони Туту фустан за девојчиња за мали деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне