.

.

Маица за синхроничност на машката Рејбок

Маица за синхроничност на машката Рејбок

DEN 240.00

Од стока
Во продавницата

Reebok ја поставува шипката малку повисока со овој стилски активен ТЕЕ. Лесен и удобно, ова е идеален избор за салата или кој било ден. Ткаенината за влага ве одржува суво и се чувствувате добро цело време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Влакната влага, ткаенината за брзо сушење. Опремени преку торзото и постројката во средината на дел. Екипаж. Кратки ракави. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активна маица за синхроничност на Ребок за мажи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне