.

.

DesignArt Road низ есенската шума - пејзаж печатена перница за фрлање - 18x18

DesignArt Road низ есенската шума - пејзаж печатена перница за фрлање - 18x18

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

- перница исполнета со 100% полнење со полиестер. Создадете топол и добредојде трендовски стил со овие. - без мирис. Мултифункционални дизајнерски перничиња. Пополнете ја вашата дневна, троседот или креветот со овие пробива светло обоена уметност традиционални перници. Карактеристики. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Печатено на 100% полиестер со мала тежина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне