.

.

Нулум 2 '3' рака го закачи маракешскиот трелис килим во злато

Нулум 2 '3' рака го закачи маракешскиот трелис килим во злато

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : Заврши : Goldmaterial : Woolhand Hooked Specifications : Севкупна димензија на производот : 1 "H x 24 " W x 36 "Тежина на dproduct : 8 lbs nuloom рачно изработени рачно подрачје на Маракеш Трелис област или тркач : Рачно изработен во Индија. Направено од Индија. Направено од Индија. 100 проценти волна. Сина сива. Поддршка на платно. Нема гаранција. Местото чисто со благ детергент и вода. Ве молиме, забележете : Дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои за килим може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме, ве советувате дека постојат некои варијации. Моделите може да варираат малку според избраната форма и големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне