.

.

Худи на Georgeорџ Машка Шерпа, до големина 5xl

Худи на Georgeорџ Машка Шерпа, до големина 5xl

DEN 448.00

Од стока
Во продавницата

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Прикачен аспиратор со влечење. Долги ракави. Целосно затворање на патентот. Две предни џебови. Шерпа наредени. Плетена ткаенина на Хачи. 100% полиестер. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Јордан.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне