.

.

Ove Decors Tampa In. L in. W in.

Ove Decors Tampa In. L in. W in.

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

48x34x2 3/4 внатре. Ove Decors бесконечни 48 in. Вклучена е голема рачка во хромирана завршница.Ove Бескрајна Тампа TA13301 J0, 48 in. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања. Tampa Framless Hinge Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панелот, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед што ќе го надополни секој простор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне