.

.

Подобри домови и градини Shag модерна сива апстрактна област килим, 9 '12

Подобри домови и градини Shag модерна сива апстрактна област килим, 9 '12

DEN 2880.00

Од стока
Во продавницата

Веднаш додадете мекост и безвременски стил на вашите подови со подобри домови и градини сива апстрактна килим во затворен простор. Зачудувачки центар за секоја просторија во вашиот дом, оваа модерна област килим има сиви апстрактни дизајни и ултра-мек, високо-низок куп што изгледа добро како што се чувствува под нозете. Внатрешниот килим е направен од траен полиестер што се спротивставува на вода, дамки и бледнее за долготраен изглед што ќе го сакате. Можете да ја задржите оваа област килим да изгледа и да се чувствувате свежо со тоа што редовно го празнувате за да ги отстраните нечистотиите и прашината. Препорачуваме излевање на самото чистење со сува крпа или да ги бришете со влажна крпа и сапун со сапун-вода. Се препорачува употреба на рампа за килими (не е вклучена). Модерен килим на сива област. Само чисто место. Препорачана употреба на подлога за килими (не е вклучена). Изградба на вакуум. Издржлива, отпорна на дамки. Направено со 100% полиестер. Се одликува со тонски апстрактни дизајни и високо-ниско текстурирано куп.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне