.

.

Жица за звучници од 18 мерачи RCA

Жица за звучници од 18 мерачи RCA

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

RCA AH1850 R 18-мерач на звучникот на звучникот (50ft) Оваа жица за звучници од 18 мерачи (50 FT) е високо квалитетна жица за звучници од нашиот домашен театар и прилагодено инсталирање ТВ, Проектор и Домашни театарски додатоци Кабли, Конектори и додатоци за збирки на жица. RCA 18-мерач на звучникот (50ft).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне