.

.

Лесно-пиво бебе цврсто делфин кратко, големини 0- месеци

Лесно-пиво бебе цврсто делфин кратко, големини 0- месеци

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Ова кратко со цврст делфин со лесен бебиња е супер мек и е изработен од 100% органски памук. Продаден исклучиво на. Лесно-пиво бебе цврсто делфин кратко, големини 0-24 месеци. 100% органски памук. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Продаден исклучиво на.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне