.

.

DesignArt 'Букет од традиционален wallиден часовник на розови пени

DesignArt 'Букет од традиционален wallиден часовник на розови пени

DEN 239.68

Од стока
Во продавницата

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова - розово традиционално â wallиден часовник. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој букет со часовници на розови пенис пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој цветен преголем часовник е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во Circleâ 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне