.

.

Мебел на Америка Телса современа крајна табела, црна

Мебел на Америка Телса современа крајна табела, црна

DEN 458.24

Од стока
Во продавницата

Совршен простор за складирање на списанија, кутии за ткива, книги и други предмети, современата маса на Бургос има богата, црна завршница со едноставна рачка на вратата од сребро за шик, современ дизајн. Чувајте го вашиот простор за живеење организиран додека одржувате стил. Мебел на Америка Телса современа крајна табела, црна : единечен кабинет со простран ентериер. Слот за списание со аголен пресечен дизајн. Отворена полица со централен делител. Елегантно сребро го заврши влечењето на шипката. 19.7 "W x 17.7" D x 22.4 "H. Потребно е собрание. Современ стил. Двојки како ноќна ноќ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне