.

.

Домаќини Zelda Класичниот стар свет женски градинарски полица сетер гном статуа на отворено 12 H

Домаќини Zelda Класичниот стар свет женски градинарски полица сетер гном статуа на отворено 12 H

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Овој класичен 12 "Селектор на полица се совршени за секоја градина, цвет или езерце. Гноми на жаба шупување - класичен " Стариот свет "Европски дизајн со големо внимание на автентични бои, текстури и облека за облека. Секоја класична гном има нивната познатата црвена боја на гномска капа, големи чизми и мила поза. На нив им е дадено и безвременско име на раскажувач и шармантна личност. Постојат 6 различни уникатни ликови -од кои два се оние што се тешко да се најдат женски гноми. Собирање. Собирање Сите! Стариот свет дизајн-внимание до автентично боење, завршување и облека. Рачно насликана и гравирана завршница за уникатна текстура. Совршени седишта што гледаат над која било градина, езерце или цветен кревет. Трајната завршница отпорна на временски услови обезбедува години на уживање. Соберете ги сите!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне