.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

DEN 367.68

Од стока
Во продавницата

Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Еластична лента за половината. Повлечете стил со faux-fly. Декоративни предни џебови. Две џебови за лепенка. Јамки на појас. Должина на глуждот. Силуета на слаби нозе. Ткаена плетена ткаенина. 56% памук, 37% полиестер, 7% спандекс. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Бангладеш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне