.

.

100-броеви црвени блескави мини Божиќни светла, 22. ft

100-броеви црвени блескави мини Божиќни светла, 22. ft

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Нашето време за празник со 100 точки црвени блескави мини Божиќни светла ќе ги направат вашите празници светло. Оваа светлосна низа е долга 22,5 стапки и има трепкачка и стабилна опција. Овие црвени блескави светла пренесуваат исклучително расположение за одмор додека остануваат осветлени дури и ако една сијалица изгори. Белата жица, исто така, ја прави лесната жица лесна за мешање со вашите украси за дома. Светлата можат да се користат во затворено и на отворено, што ви дава флексибилност да ги украсите вашите дом и градина како што сакате. Дајте му на вашиот дом неколку светлечки навивачи од година во година со време на празник 100-точни црвени блескави мини Божиќни светла. Време на одмор 100-броеви црвени блескави мини Божиќни светла, 22,5 метри сијалици остануваат осветлени ако некој изгори, еден резервен осигурувач. Идеално за поставување на новогодишна елка, венец и венец, или околу прозорци и врати. Може да се користи во затворено или надвор. Белата жица го олеснува мешањето со вашиот декор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне