.

.

Lidden interion interior intorier intor intor intor lake flat, бела, галон

Lidden interion interior intorier intor intor intor lake flat, бела, галон

DEN 223.52

Од стока
Во продавницата

Освежете го вашиот простор со погодност на Glidden® Брзо покритие за внатрешна латекс боја рамна, бела, 5 галон. Овој производ за одржување нуди голема вредност што е лесна за примена. Да се ​​биде прифатлива опција за вашите потреби за сликање со подготвени мешани (претходно затемнети) бои значи дека можете да го направите вашиот проект на буџет и навреме. Тоа е ниско, рамен сјај помага да се скрие помалите површински несовршености. Идеално за употреба на правилно подготвени внатрешни wallsидови и тавани. Како што сугерира името, овој производ е идеален за брзо освежување на внатрешните простори по вредност на вредноста. Ова значи, за слични wallидни бои и ситни ознаки или флеки, за вас е за вас. Ако вашиот проект покрива потемни wallидни бои или голема количина на wallидни флеки, препорачуваме да размислите да го преземете следниот чекор до нашите производи. 1 галон опфаќа 300-400 квадратни метри . Grab-n-Go, подготвен за употреба на боја достапна во бело и античко бело. Рамната завршница ги крие помалите површински несовршености. Лесна примена, лесно чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне