.

.

С. Поло Асн. Џемпери на женски странични ленти

С. Поло Асн. Џемпери на женски странични ленти

DEN 519.84

Од стока
Во продавницата

Полеснете го со американскиот Поло Асн. Simeенска страна на џемпери. Со мека, лесна мека ткаенина, странична лента и опуштен стил. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Повеќе за loveубов : лесна маичка што е лесна за носење, и лесен за loveубов . опуштено вклопување. Мека измислица. Машина за перење. Увезени. САД Поло Асн. Simeенска страна на џемпери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне