.

.

Кул опрема 3ct Seahorse Pop

Кул опрема 3ct Seahorse Pop

DEN 351.68

Од стока
Во продавницата

Cool Gear Seahorse Ice Pop Sidekick 3 брои. Кој не сака да се забавува и да изгледа почувствителен попсули со вашите деца? Овие фиоки го олеснуваат создавањето на здрави popsicles дома. Секоја калап прави три слатки третмани комплетни со тематски стапчиња за попсикули! Повторно користете ги пластичните калапи повторно и повторно цело лето. Вие сте во целосна контрола на состојките со овие производители на поп! Само пополнете со која било течност што ви се допаѓа, замрзнете 4 часа, а потоа испуштете ги ледените ледени во форма на забава. Деликатните калапи ви овозможуваат лесно да ги замрзнувате совршено моделираните пупсили. Додадете која било течност за посакуван вкус. Три пакувања со мраз поп мерки : 11.75in. x 7in. БЕСПЛАТНА БЕСПЛАТНА пластика, безбедна машина за миење садови. Cool Gear 3ct Seahorse Pop Moad Moad со вашата омилена течност. Замрзнување - Поставете послужавник во замрзнувач најмалку 4 часа. Повлечете ја рачката полека од калапот. Три пакувања со мраз поп мерки : 11.75in. x 7in. Одлична забава за летно време за сите возрасти. Додадете која било течност по избор за да го постигнете посакуваното флаво. Одлично за сите возрасти. БПА бесплатна пластика. Безбедна машина за миење садови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне