.

.

Време и време, Sublimation Sublimation Plum Plus Sublimation Peplum

Време и време, Sublimation Sublimation Plum Plus Sublimation Peplum

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Топли денови повик за ладни маици. Земете ја оваа нова пилумска мета од време и Tru со акценти на rhinestone и додадете малку искра на вашиот изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Лажички врат. Кратки ракави. Слоевит од полите. Печатење на сите; Jerseyерси плете. Акценти на Rhinestone однапред. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Плус големина женска маица од време и Тру.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне