.

.

2 -парчиња пижами на девојчиња Комар Девојки со облека со кукли - црна, 8

2 -парчиња пижами на девојчиња Комар Девојки со облека со кукли - црна, 8

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Сега вашето мало девојче може да одговара на својата омилена кукла пред спиење со оваа пижама поставена од Komar Kids. 2-парчиња пижами со 2 парчиња Komar Komar со дрес на кукли со печатена графичка, контрастна облога и обележје на деколте за внатрешни работи (100% полиестер) панталони со метална печатена и еластична облека за половини (100% полиестер) кукли (одговара на 18 "кукли) пламен) пламен Отпорна машина миење ладно, нежно, внатре надвор од увезената стока.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне