.

.

Верувајте од синџирот на ѓердан од не'рѓосувачки челик од брилијантност, не'рѓосувачки челик

Верувајте од синџирот на ѓердан од не'рѓосувачки челик од брилијантност, не'рѓосувачки челик

DEN 287.04

Од стока
Во продавницата

Направете си интересно парче накит за изјава во овој приврзок со еден бит секира од не'рѓосувачки челик. Изработен во траен нерѓосувачки челик, овој приврзок од сребрена тон секира има мазен, висок сјај што се истакнува. Оските се едноставни машини што се користат како алатки или оружје дури и во античко време. Издржлив затворач на јастог од јастог обезбедува вклучен ланец од 24-инчен тротоарот, така што никогаш не треба да се грижите да го изгубите новото дело. Приврзокот и придружниот ланец, исто така во не'рѓосувачки челик, се отпорни на оцрни и долготрајни. Ова парче е идеален подарок за мажи за секоја пригода-може да биде Денот на таткото, Бар Мицва, Денот на вineубените, или како роденден, дипломирање или присутна само-затоа. Тип на накит : Мода, приврзок ѓердан. Боја : Сребрена. Тип на метал : Не'рѓосувачки челик. Тип на ланец : синџир на тротоарот. Должина на ланецот : 24 интри : затворач на јастог од јастог. Заврши за накит : Полиран. Тежина : 22,5 g. Големина (lxwxh) : 42,8 mm x 19,9 mm x 4,3 mm. Производство : Увезен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне