.

.

Мало starвезда органско девојче со кратки ракави со кратки ракави, со големина на новороденче - 24 милиони

Мало starвезда органско девојче со кратки ракави со кратки ракави, со големина на новороденче - 24 милиони

DEN 240.00

Од стока
Во продавницата

Вашето дете ќе го сака нашето носење мали органски тела на starвезди. Сетот вклучува 5 каросерии со кратки ракави, што ви дава повеќекратни резервни копии и опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Можете да изберете да го носите сам или слоевит. Малиот сет на органски каросерии со starвезди вклучува 5 лакови со кратки ракави со кратки ракави. Карактеристики на рамената и прилепувањето на рамената за лесно вклучување и исклучување и промени во пелена. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени облеки во топло или ладно време. ОЕКО-Текс и сертифицирани се овластени. 100% чист органски памук. Машинско миење и суво суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне