.

.

Атлетски работи женски шорцеви од мрежа

Атлетски работи женски шорцеви од мрежа

DEN 223.20

Од стока
Во продавницата

Останете кул приближно. 6 ”inseam. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Еластична половината со влечење. Лесна, решетка за дишење. 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за мрежи за жени од атлетски дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне