.

.

Big lightенски плус големина тафета рипстоп во џебна јакна за ветерници

Big lightенски плус големина тафета рипстоп во џебна јакна за ветерници

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Времето не е натпревар за оваа стилска јакна за ветерници од Big Chill со ткаенина отпорна на вода и трендовски половината за влечење. Дизајнот за пакување во џеб создава одличен партнер за патувања. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Лесен. Приближно. Должина : 34 ”. Прикачен аспиратор. Затворање на предните зип. Двојни џебови однапред. Влечење на половината. Нелиран. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне