.

.

Syber Forti SFG9d W Intel Core i7-9700K, Nvidia GeForce RT 8GB, 16 GB меморија, 480 GB SSD, 3TB HDD, WiFi и Windows Home 64-битен игри за игри

Syber Forti SFG9d W Intel Core i7-9700K, Nvidia GeForce RT 8GB, 16 GB меморија, 480 GB SSD, 3TB HDD, WiFi

DEN 14384.00

Од стока
Во продавницата

Можете да го пополните со сите надградби за да ги задоволите вашите потреби, додека сè уште имате изобилство на проток на воздух за да го одржите системот ладен. Поддршка за возач на диск и гаранција : 1 година ограничена гаранција за хардвер. Опциите за резервна копија и обновување вградени во Windows ви овозможува да креирате безбедносни копии од вашите најважни лични датотеки, така што секогаш сте подготвени за најлошото . Станува збор за течно ладење на база за игри со целосна големина кула, дизајнирана со само најновата и најголемата технологија за игри и идната проширување во умот. Се одликува со најновата генерација Intel процесори и NVIDIA Graphics со ракување со најновите и најжешките наслови на игри со ултра-игри искуство со резолуции од 4 K и максимални графички ефекти. 480 GB цврста состојба на погон. Механичко тастатура за игри RGB 23. Што има во кутијата : кабел за напојување. Пакет за игри : Без разлика дали сте длабоко во коленото во рововите на Battlefield V. Тастатура и глувче.9 GHz), 12 MB L3 кеш, 8 основни процесори. Nvidia Ge Force RTX 2080 8gb GDDR6, PCI Express x 16 графики. или се зголемува преку туѓи небо во химна?, Nvidia® Ge Force RTX? Доставува крајно искуство за игри. Водич за брз почеток.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне