.

.

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Scion fr-S 2015, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Scion fr-S 2015, компјутер, целата временска заштита за возила,

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржите мат во место без оштетување на вашето возило тепих . Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот кат Scion fr-S, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови- Отпорни рециклирани ПВЦ, панталони без панталони БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) .Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Scion fr-S 2015 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне