.

.

Без граници на flirty селанец за кратки ракави на јуниори

Без граници на flirty селанец за кратки ракави на јуниори

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Flirty и забавен селанец врвот од без граници 'го одржува вашиот изглед свеж. Одете бохо и спарете го со тексас шорцеви или облечете го малку со карго панталони и потпетици. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. v-neckline; копче-фронт. Кратки ракави за мафини. Печатење на сите. 100% рајон. Машина за перење. Краток ракав селанец врвот за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне