.

.

Garanimals Graphic Graphic Graphic Moir

Garanimals Graphic Graphic Graphic Moir

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Вашето малечко ќе ја сака симпатичната графика и целодневната удобност на оваа графичка маичка на девојчињата за деца од Гаранималс. Направена од мека мешавина од памук, оваа маица со кратки ракави ќе ја задржи чувството на весело додека таа се упати кон училиште, се шета низ игралиштето или се релаксира дома. На предната страна има стилска графика, додека внатрешноста на деколтето со ребрести екипа е без ознака за дополнителна удобност. Оваа маица е достапна во разновидни стилови и е одличен додаток на нејзината обична гардероба со топло време. Garanimals е бренд за облека за мешавина и натпревар за бебиња и мали деца и е достапна исклучиво на и. Графичка маица за кратки ракави за девојчиња Garanimals : 60% памук, 40% полиестер. Маица . Фабрична изработка на Jerseyерси. Графички нанапред. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во разновидни стилови. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно, деликатен циклус, измијте одделно, не бели, суво суво ниско, ниско железо на обратно, не печатење/мотив со железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне