.

.

Колекцијата Трој Jamesејмс evеневив Гејдингс од страна на Детето момче, шамијата, лакот и марамчето

Колекцијата Трој Jamesејмс evеневив Гејдингс од страна на Детето момче, шамијата, лакот и марамчето

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Оваа 3 п.п. сет шамија, лак и марамче имаат одлична комбинација на бои и се вклопува во секаков вид прилика. Нашите облеки се поставување тренд и можете да постигнете луксузно чувство мода плете по прифатлива цена. Оваа 3 п.п. сет шамија, лак и марамче имаат одлична комбинација на бои и се вклопува во секаков вид прилика. Нашите облеки се поставување тренд и можете да постигнете луксузно чувство мода плете по прифатлива цена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне