.

.

Време и време на часовници за сребрен тон на женски со ватирана каиш од кожени фау

Време и време на часовници за сребрен тон на женски со ватирана каиш од кожени фау

DEN 524.32

Од стока
Во продавницата

Само погледнете го овој луксузен црн ватиран бенд, мал детал што му дава на овој пат и да се гледа со сребрен тон за жените вистинско чувство за стил. Соодветна со едноставен случај на тркалезен сребрен тон со тонски бирање на Sunray, има модерни ознаки кои го олеснуваат времето да го кажете времето на прв поглед. Облечете го, или облечете го надолу - ќе се забавувате со ова парче во вашата додаток гардероба. Исклучиво на. Движење : кварц аналогни. Случај : тркалезна метална легура од сребрен тон; 36мм. Каиш : ватирана кожна лента. Затворање : затворач на токи. Бирај : Сребрен тон Сонцето бирање; рамен кристал. Карактеристики : батерија со долг живот; Лесно читање бирање. Белешка : Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена за детали. Watchенски сребрен тон часовник со ватирана кожна каиш од кожен лик од време и вистинито.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне