.

.

Графичка маица на кратки ракави на екипа на девојки со емоции

Графичка маица на кратки ракави на екипа на девојки со емоции

DEN 244.80

Од стока
Во продавницата

Таа ќе ги сака сјајните детали и секојдневната удобност на графичката маица на овие девојки инспирирана од прекрасно експресивниот свет на емотикони. Оваа маица е изработена од мека и дише 100% памук и има голема и сјајна графика на предната страна со разни лица со емотикони во едно симпатично срце. Завршувањето на маицата со кратки ракави се деколте со ребреста екипа и внатрешно без ознака за мазно чувство на нејзината кожа. Оваа маица за емотикони е достапна во колорит на шик лижав и прави одличен подарок за младите корисници на социјални медиуми и текстови. Графичка маица со кратки ракави на девојчињата Емоџи срце, графичка маица : 100% памук. Маица . Измислица со мека маичка. Графички сјај од предната страна со емотикони лица во срцето. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во лижавчето. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, ладно железо ако е потребно, не пеглајте ако се украсе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне