.

.

Трговска марка ликовна уметност Lotus Lake III Canvas Art by Filippe Hugonnard, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Lotus Lake III Canvas Art by Filippe Hugonnard, бел мат, црна рамка

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Лотус езеро III“ Арт од платно од Филип Хугонард, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне