.

.

Единствени поволни цени, женски плус вратоврски со вратот Раглан ракави, испукани од врвот

Единствени поволни цени, женски плус вратоврски со вратот Раглан ракави, испукани од врвот

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Изградете ја вашата колекција на основите со овој врв на туника, која е исечена на лабава вклопување и ги поврзува деталите за деколтето. Раканските ракави се стилски детални со панели и се обезбедени на место со манжетни за само-вратоврска. Совршено се пар со панталони или фармерки за лежерен стил. Можете да ја носите оваа обична блуза за туника за датира, викенди, забави, секојдневен или секојдневен живот. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да се осигурате дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 41 инчи, половината : 29 7/8 инчи, колк : 47 1/4 инчи, тежина : 185 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународен Големина - градите - Вкупна должина - Должина на ракавот 1x 48 - 29 7/8 22 1/42x 51 1/8 - 30 3/8 22 5/83x 54 3/4 - 30 3/4 234x 58 1/4 - 31 1/8 23 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски плус големина на вратоврски Раглан Раглан Ракавите шутираат од врвот 100% рајон. Увезени. Само -вратоврска манжетни и деколте. Детали за разоткривање. Долги ракави на Раглан. Машински миење внатре со слични бои. Кул железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне