.

.

Orsесика Симпсон очила за сонце од метални очи со очи со очи со УВ заштита

Orsесика Симпсон очила за сонце од метални очи со очи со очи со УВ заштита

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Очилачи за сонце од розово злато и црни метални очила со очи со очи со градиентски леќи затемнети со чад. Orsесика Симпсон очила за сонце од метални очи со очи со очи со 100% УВ заштита, 64 мм. Essесика Симпсон е позната по нејзиниот забавен, секси стил и сега нејзината линија за очила за сонце на очила за сонце го носи истиот стил дома. Од гламурозни и смели преголеми погледи, стилови на авијатичари и дизајни за мачки до очи до најновиот тренд и моден изглед, очилата за сонце на essесика Симпсон се таму каде што е за забава, флертна и чудесна мода! Совршени модни сунити : Уживајте во нов пар модерни сунити на essесика Симпсон да ги носите додека се опуштате на плажа, прочитајте го омилениот базен покрај книгата, возете во вашиот автомобил, дневна во вашиот двор или додека имате добро- Време на вашиот следен одмор!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне