.

.

Нејтан спортски бегство ден пареа сина

Нејтан спортски бегство ден пареа сина

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Патувате за трчање? Овој бегство од 20 L ден пакет е спакуван и стилски. Добијте од трка до трка или каде и да се упатувате со доволно складирање за да ги задржите вашите најважни работи. Компресијата на веб -мрежи нуди управување со капацитетите и контрола на јачината на звукот, додека внимателното складирање детали за таквите и ги фаќате бесплатните ленти со нула отскокнување значи дека овој целосно функционален и отпорен на влијание е вашиот нов најдобар пријател за денот на трката и секој ден помеѓу. Распорен на лаптоп со отпорен на удар - надворешен пристап. Внатрешен оддел за складирање / мочен меур. Надворешни џебови со шише со вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне