.

.

Подарок за подароци од 4-ПЦ Аполо со бонус судење ДЕО спреј за тело

Подарок за подароци од 4-ПЦ Аполо со бонус судење ДЕО спреј за тело

DEN 79.52

Од стока
Во продавницата

И затоа што тоа е и шампон и балсам, ќе заштедите време во туш и простор во вашата торба за теретана. Тоа ви дава беспрекорно чиста, мека и неодолива за допир на косата. AX Apolon 2 во 1 шампон + кондиционер ви дава беспрекорно чиста, мека и неодолива за допир на косата. Јасни ноти на зелено овошје и свежо мудрец го сочинуваат овој освежувачки мирис. *Извор : Euromonitor International Limited; Мажи? bath and shower retail value sales, 2016. Комплетите за подароци за секира се исто така достапни за момци во Феникс, црно и темно искушение. Миењето на телото на Axolo Apollo за мажите има класичен, машки мирис со зависност. Axe includes all AXE/Lynx/Ego Sales AXE 4-Pc Apollo Gift Set with BONUS Trial Deo Body Spray (Body Spray, Body Wash, 2 in 1 Shampoo Men? bath and shower retail value sales , 2016. Започнете го денот со туширање со заживување на секирата Аполо за миење на телото. AX Apolon 2 во 1 шампон и балсам е доволно моќен за да ја разнесе дневната варијанта и да и ’дадете на вашата коса целосен детоксикација што му е потребно.Предметите во овој сет на подароци му помагаат да ја најде својата магија и да ја извади вратата чувствувајќи се свежи и самоуверени. Миењето на каросеријата на Axopo Apollo е исто така достапно во шише од 28 fl oz со удобна пумпа што ја дистрибуира совршената количина на миење на телото секој пат. Пронајдете ја својата магија со секира? Брендот за миење на машкото тело број 1 во светот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне