.

.

Романтичен цигански женски плус големина цветно копче со нивоа со чипка со детали од чипка

Романтичен цигански женски плус големина цветно копче со нивоа со чипка со детали од чипка

DEN 655.84

Од стока
Во продавницата

Романтичен цигански женски плус големина цветно копче со нивоа на ниво со детали од чипка. Од романтичен циган доаѓа овој прекрасен фустан со лушпа од шушкав . Овој уникатен фустан има копчиња надолу од предните и кратки грутки ракави. Удобно и не го ограничува движењето . Овој фустан е многу модерен и свеж, што го прави главен за секоја гардероба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне