.

.

Атлетски дела момчиња долги ракави графички врв, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња долги ракави графички врв, големини 4- & хаски

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Мора да се има суштинско значење за секое активно момче, овој активен долг ракав на момчињата Атлетик работи не само што изгледа одлично, туку и одлично се одвива добро во секоја спортска активност. Активно вклопување, не премногу тесно или премногу лабаво, јака на вратот на екипажот, совршен за кој било спорт и со вграден вграден влага за влага. Willе го задржи вашето дете свежо и удобно дури и на најжешките денови. Мека и дишечка ткаенина направена од 100% рециклиран полиестер го прави овој ТЕЕ целосно еколошки. Исто така достапно во големини на хаски. 100% рециклиран полиестер. Технологија за влага за влага со Dri-работи. Активно вклопување. > Долг ракав. Вратот на екипажот. Достапно во големини на хаски. Машина за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне