.

.

DesignArt 'Црн и златен глам апстрактна' модерни и современи уметнички дела на платно

DesignArt 'Црн и златен глам апстрактна' модерни и современи уметнички дела на платно

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Оваа прекрасна наутичка уметност на платно III на Lighthouse III се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee е отпечатено на платно со врвен квалитет, користејќи ги најквалитетните мастила што нема да згаснат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на под -рамка од дрво од 1 инч за отпечатоци од мала големина или под -рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина (40x30 46x36 60x28 ..) Обезбедувајќи го платното да се научи и не се закова. Печатењето на платното на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со заштита од агол, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за виси. Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне