.

.

Онтансон машина што може да се мие памук рамен за тркач за спална соба, 20 59

Онтансон машина што може да се мие памук рамен за тркач за спална соба, 20 59

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

[Еколошки] : Овие килими се направени од 80% еколошки памук и 20% полиестер кој обезбедува мек допир што ве одржува топло и удобно кога преминувате од вашите ладни подови . [Препорачана просторија] : Овој килим ќе ги додаде завршните допири во вашата кујна, ходникот, просторијата за перење, детската соба, спалната соба, калницата и сончевата соба . Овие турски килими со мека текстура се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени за високи сообраќајни места во вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната и ходниците! Овде во Османсон, нашата мисија е да испорачаме килими со највисок квалитет. [Клучни атрибути] : Големина : 20 "x 59" Дебелина : 0,2 ин.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне