.

.

Метал што може да се игра - бот - сребро

Метал што може да се игра - бот - сребро

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Играчки метал бот (модел Ц) од Beyond123 е отворен градежен блок поставен во легура на алуминиум. Не само што различната метална завршница обезбедува уникатен изглед и чувство, туку овој генијален дизајн, исто така, ја прави можната градба на 3Д структури со својот патентиран механизам за поврзување што овозможува да се обезбедат два соседни блока да се обезбедат лесно во кој било агол. Вклучува 10 метални блокови што може да се играат, 18 завртки за поврзување, 2 алуминиумски шипки, клуч во форма на L L. Изработено од алуминиумска легура (блокови), алуминиум (прачки), легура челик со позлата со хром (завртки и клуч). Усогласени со безбедносните стандарди на CPSIA, ASTM F963 и EN71. Предупредување за опасност од гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. Вклучен прирачник за инструкции. Една година гаранција. За момче на возраст од 9 до 99 години. Увезени од Тајван. • Сребрен бот (модел Ц). • 10 метални блокови што може да се играат, 18 завртки за поврзување. 2 алуминиумски шипки. • 1 клуч во форма на L. • Алуминиумска легура, алуминиум, легура челик со хромирано позлата. • Една година гаранција. • За момче на возраст од 9 до 99 години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне