.

.

Sports Illustrated: Edition за капење - Danielle Herrington Wall Post со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Sports Illustrated: Edition за капење - Danielle Herrington Wall Post со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење - Danielle Herrington 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка од дрво за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Sports Illustrated : Издание за капење - Даниеле Херингтон 21 wallиден постер со магнетна рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне