.

.

Женски појас тексас капри

Женски појас тексас капри

DEN 495.68

Од стока
Во продавницата

Добијте две стилски и координирани предмети за цената на една со оваа женска 2-парче поставена од избледена слава. И пар Каприс и со соодветниот кожен појас на Faux се вклучени во сетот. Капсите се изработени од тексас или двојка, во зависност од стилот и имаат шик сет на валани манжетни, додека предниот дел од копчето и патентот овозможува безбедно вклопување. Пет корисни џебови (три предни, два грб) ги комплетираат ремените фармерки, кои добро се спаруваат со нешто од маици до блузи до лабави џемпери. Изборен слава женски ременски тексас капри : 97% памук, 3% спандекс. Фармерки со појас за појавување. Сет од 2 парчиња. Деним или измислица на Твил. Должина на капри. Валани манжетни. Копче пред и патент летаат. Три предни џебови. Две џебови. Јамки на појас. Кожен појас на факс. Достапно во разновидни стилови. Извадете го ременот пред да се измие, машината измијте ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне