.

.

Чудо на нација Девојки со деним на деним, димензии, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки со деним на деним, димензии, големини 4- & плус

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Чудо на нација Девојки за деним на деним на полите брзо ќе стане на сите мали девојчиња што мора да ги има новите гардероба. Направено во тексас ткаенина за тексас за вистинската количина на удобност и добро ќе се спари со кој било врв што го избира. Конструиран во класичен црно миење тексас со традиционално шиење и трим. Додавање на конечен допир со преден дел и исфрлен полите за забавен пресврт. Совршено за цел ден носат и играат! BCI памук. Рециклиран полиестер. Истегнете тексас. Јамки на појас. Функционални џебови. Затворање на предното копче. Зашивање на предниот цвест. Детали за отсекување на полите. Црно миење тексас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне