.

.

Лесни улични станови за удобност

Лесни улични станови за удобност

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

The Tex by Easy Street е одличен за секојдневно носење. Дизајнот на свежиот перформанс дава нов изглед на оваа класична лизга на силуета. Овој практичен секојдневен стил е засилен со лесно движење од лесни ултралични табани за вашето уживање и удобност! Лесна изградба на улични удобни бранови. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Дизајн на свеж перфес.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне