.

.

Чанта за жени со среден крст

Чанта за жени со среден крст

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Добијте печење оваа празнична сезона во овие семејни семејни пижами! Овој сет вклучува врв со долг ракав со екранот од ѓумбир и џогер со забавен одмор за одмор! Само не заборавајте да добиете семејна слика со сите вас што одговараат во вашите пижами за одмор на срцето Дерек. Машината што може да се мие и да се спушти суво ниско за лесно одржување. Божиќна тематска семејна облека за спиење што може да се носи за убава семејна фотографија или можеби дури и за трик или лекување. Супер мека и удобна ткаенина. Појавување на поставени за сите во семејството-возрасни, момчиња, девојчиња, дете, новороденчиња, па дури и кучиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне