.

.

Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниорите

Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниорите

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Искористете го овој удобен лажички вратот од без граници за обичен изглед кога сте во движење. Дизајнот на резервоарот е совршен за денови и ноќи на топло време, лесно станувајќи ваш врвен резервоар за сезоната. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на вратот со лажичка. Без ракави. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Тенк на резервоарот на јуниорите со вратот од лажичка од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне