.

.

Од Ханес, женски плус големина на суштинска V-врат-врата

Од Ханес, женски плус големина на суштинска V-врат-врата

DEN 265.44

Од стока
Во продавницата

Има многу боја што се случува со оваа кратка ракав! Земете ја оваа основна гардероба Основна, само мојата големина од страна на Hanesенски Plusенски плус големина на V-вратот. Се одликува со деколте за лажичка и женски допир. Измешајте и одговарајте со фармерки и чизми. Изберете од достапните бои за да одговара на вашата гардероба и личност. Само мојата големина од страна на Hanesенски Plusенски плус големина на V-вратот : 100% памук. V-врат. Кратки ракави. Цела сезона без ознака. 28,5 инчи должина. Машинско миење ладно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне