.

.

Женски кожен кожен бадем пети прсти станови

Женски кожен кожен бадем пети прсти станови

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Покажете модерен стил со супер кул слоевит bootie од Brinley Co. Овие чевли се карактеризираат со кожни кожни надградби со слоевит дизајн на ленти и затворени потпетици со детали за патент. Фукс Вудграјн надворешните и блок -потпетиците го завршуваат стилот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне