.

.

8 -метри професионална маса за пиво понг - издание на пиво понг

8 -метри професионална маса за пиво понг - издание на пиво понг

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Партиски понг професионални понг -понг -табели се за сите што бараат прифатлива, преносна маса за пиво понг. Анодизираното кадрирање на алуминиум и нозете ги прават овие табели најтрајни табели за пиво понг на пазарот, способни да издржат екстремни температури, течности и физичка злоупотреба. Професионалната маса за пиво понг погодно се склопува во случај од 2 метри. X 2 стапки што го прави преносен и удобен да се донесе на која било забава, задната врата или настан. 8 нозе пиво понг маса w/ зачудувачки професионален дизајн во боја. Табелата лесно се склопува во носење кутија w/ заклучување и рачки . восок финиш што ги отклонува течностите и ја штити табелата. Во прилог на држачот на топката со понг w/ (6) забавни топки за понг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне