.

.

Без граници јуниори од тексас карго макси здолниште, големини 1-21

Без граници јуниори од тексас карго макси здолниште, големини 1-21

DEN 239.20

Од стока
Во продавницата

Ниту една граница на карго-здолништето на јуниорите, макси здолниште, сигурно ќе стане ваш нов. Подигнете го вашиот вонреден изглед со ова стилско здолниште со тексас макси. Одликувајќи се со драматичен преден дел, карго џебови и функционална лента за летање, што не треба да се сака? Стил со бебе, џин јакна и свежи бели клоци! Само на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 5. одговара : Curvy. Должина : макси здолниште; 38 ”долг. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : две странични џебови; Две товарни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : јамки на ременот; Висок предниот дел. Деним товар макси здолниште за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне